× Anasayfa Tatil Planlayıcı Balon Turu Havaalanı Transferi Jeep Safari

Kapadokya Tatil Planlayıcı

about-bg

Kapadokya tatilinizi dilediğiniz gibi seçin. Katılmak istediğiniz paketleri belirleyin. Bütçenize uygun tatil planını belirleyin ve görüşelim.

Balon turu paketlerinde sadece sepet boyutları ve kişi sayıları değişiklik göstermektedir. Detay için balon turu paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kapadokya'nın vazgeçilmez aktivitesi Kapadokya Balon Turu yerli misafirlere özel fiyatı ile dahil olabilirsiniz. Günün erken saatlerinde başladığı için istenilirse diğer tur paketlerinden de yararlanabilirsiniz. Standart uçuş programı bir saat sürmekte ve diğer tur paketleri balon uçuşu sonrası başlamaktadır.

Paket içerisinde; müze girişleri, profesyonel rehber, transfer ve öğle yemeği dahildir. Detaylar için green tur paketimizi inceleyin.

Kapadokya Green tur için bir gününüzü ayırmanız gerekmektedir. Saat 10:00 'da başlayıp akşam 17:30 - 18:00 gibi tamamlanan bölgenin en geniş kapsamlı tur paketidir. Green tur paketi Göreme'den başlayıp, Göreme panaroma, Derinkuyu yeraltışehri, Ihlara vadisi, Belisırma'da öğle yemeği, Yaprakhisar panaroma, Selime manastırı ve Güvercinlik Vadisi gezildikten sonra turumuz tamamlanıyor. Konaklama alanınızdan bırakılıp alınmanız, transfer, öğle yemeği paket içerisindedir. Bölgeyi bir gün gezmeye gelmişseniz, Green Tur paketi yanında Balon turu paketinide değerlendirebilirsiniz.

Paket içerisinde; müze girişleri, profesyonel rehber, transfer ve öğle yemeği dahildir. Detaylar için red tur paketimizi inceleyin.

Red tur paketi saat 10:00'da başlayıp öğleden sonra 16:00 gibi tamamlanmaktadır. Red tur paketi Göreme'den başlayıp, Uçhisar Kalesi, Göreme Açık hava Müzesi, Çavuşin, Paşabaağı peribacaları, Devrent vadisi, Ürgüp üç güzeller ve Kapadokya şarap fabrikası ile tur tamamlanmaktadır. Öğle yemeği ve müze girişleri paket içeriğinde mevcuttur. Günübirlik gezilerinizde Red tur paketi yanında Balon Turu, ATV turu ve Jeep safari turlarımızada katılabilirsiniz.

Özel şöför ve yakıt tur paketine dahildir. Fiyat 5 kişiye kadardır. Detaylar için Jeep Safari paketimizi inceleyin.

Kapadokya Jeep safari, yürüyerek yada bir çok araç ile gidemeyeceğiniz eşsiz vadilerde tur olanağı sağlayan bir aktivitedir. 2 saat süren bir tur paketidir. Ödemesi jeep başı ödemedir. 5 Kişiye kadar fiyat aynıdır. Başlangıç için telefonla bilgi almanız gerekmektedir. En az 3 Jeep ile katılan gruplar için başlangıç saatinin önemi yoktur. Grubun istediği saatte tur başlatılır.

ATV turumuz rehber eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Her atv'ye 2 kişi binebilmektedir. Detaylar için ATV tur paketimizi inceleyiniz.

Kapadokya Atv turu Göreme ve yakın çevresinde ATV'ler için özenle seçilmiş parkurlarda bir tur rehberi eşliğinde yapılmaktadır. Bir ATV 'ye en fazla 2 kişi binebilmektedir. Tur 2 saat sürmektedir. Tur rehberini takip etmek şartı ile tura başlıyoruz. Göreme'nin eşsiz vadileri içerisinde engebeli parkurları takip ederek Aşk Vadisi, Zemi Vadisi, Kılıçlar vadisi, Çavuşin köyü , güllüdere vadisi ve günbatımına giderek turu tamamlıyoruz. Tur paketi 2 saatten oluştuğu ve gün batımında yapıldığı için istenirse balon turu, red tur veya jeep safari ile de tercih edilebilir.

Detaylar için at turu paketimizi inceleyiniz.

Göreme ve Çavuşin köyü arasında bulunan at parkurunda 1 saatlik bir aktivitedir. Başlangıç öğleden sonra yapılmaktadır. Her at için 1 kişi binebilir. Profesyonel biniciler tarafından başlangıç eğitimi verilmektedir.

Seçilen tur paketlerine göre toplam fiyat :

Özel fiyat teklifi ve detaylı bilgi için lütfen arayınız.

En çok tercih edilenler

Jeep Safari

Jeep Safari

Kapadokya'nın eşsiz vadilerini eğlenceli hale getirmek istermisiniz? Kapadokya Jeep safari tur detaylarımız için inceleyiniz.

The Pulpit Rock

Havaalanı Transferi

Havaalanı transferlerinizi ister özel araçlarla isterseniz vip vito araçlarımızla en uygun fiyata yapabilirsiniz.