× Anasayfa Tatil Planlayıcı Balon Turu Havaalanı Transferi Jeep Safari

Kapadokya Balon Turu Paketleri

about-bg

Kapadokya bölgesinde en çok tercih edilen aktivite olan Balon turu, hava şartlarına bağlı olmakla birlikte yılın her ayı gerçekleşmektedir. Yılın ortalama 270 günü uçuş yapılmaktadır. Balon uçuşları özellikle şiddetli rüzgar olduğu günlerde yapılamamaktadır. "Otelden alınış, aparatif kahvaltı, 1 saat uçuş, uçuş sertifikalarının verilmesi, alkolsüz şampanya partisi, otele bırakılış", bütün balon uçuşlarında sabit olarak sunulan hizmetlerdir. Ekstra ücrete tabii değillerdir.

Balon turlarını birbirinden ayıran ve fiyat farklılığına sebep olan özellik ise balonların sepet kapasitesidir. Sepetler 28,20,16,12 ve 4 kişilik sepetler olarak farklılıklar göstermektedir. Balon turu fiyatlarımız;

Standart Uçuş
Bir saat süren uçuş 20-28 kişilik sepetlerle yani büyük balonlarla gerçekleşmektedir. Sepetlerin 20-28 kişilik olması sıkışık bir alan oluşturmamaktadır. Kişi sayısına göre sepetin büyüklüğüde aynı orandadır. Uçuş hakkında detaylı bilgi ve sormak istediğiniz soruları whatsapp ile bize iletebilirsiniz. Fiyat sorunuz.

Delux uçuş
Bir saat süren delux uçuş paketi 16 kişilik sepetlerle gerçekleşmektedir. Gün doğumu öncesi konaklama alanınızdan alınıp uçuş alanına getirilerek uçuşu tamamlıyor ve ortak olan hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz. Uçuş hakkında detaylı bilgi ve sormak istediklerinizi whatsapp yada iletişim numaramızdan bize iletebilirsiniz. Fiyat sorunuz.

Private uçuş
Bir saat ve üzeri özel uçuşlar düzenlenmektedir. 4-12 kişilik sepetlerle uçuş gerçekleşmektedir. Ortak hizmetlerden faydalanmaktasınız. Uçuş hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Balon'da evlilik teklifi
Evlilik teklifiniz için bütün detayları planlıyoruz. İsterseniz Kapadokya'nın eşsiz güzelliğini gökyüzünden seyrederken süpriz evlilik teklifinizi yapın, isterseniz balon inişi esnasında pankart açtırtalım. Siz teklifinizi planlayın biz gerçekleştirelim. Fiyatlar bilgisi ve detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

En çok tercih edilenler

Jeep Safari

Jeep Safari

Kapadokya'nın eşsiz vadilerini eğlenceli hale getirmek istermisiniz? Kapadokya Jeep safari tur detaylarımız için inceleyiniz.

The Pulpit Rock

Havaalanı Transferi

Havaalanı transferlerinizi ister özel araçlarla isterseniz vip vito araçlarımızla en uygun fiyata yapabilirsiniz.